Hakkımızda

hakkimizda

Termobilim Rezistans

40 yılı aşkın süredir. Endüstriyel Fırınlar,Elektrikli ısıtıcılar, Saç kılıflı ve mika rezistanslar, Tüp,seramik, cam teflonlu ve birçok rezistans ın ithalat ve imalatını, tasarımını ve imalat sonrası bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İşletmenizin faaliyetimiz alanına giren bütün konularda her türlü teknik problemlerinize cevap verebilecek deneyimli personel ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Konusunda bir uzmanla çalışmak isteyen işletmelerin tercihi olarak sayısız referansları olan bir imalatçı firmadır. Rezistans sanayinde rahmetli Erdoğan BAYKAL ın sayesinde ufak ve büyük ölçekli bir çok firmaların bünyesinde yetişip piyasaya kazandırması ile tanınan bir işlemedir.

Günümüzün en gelişmiş teknolojilerine sahip olup, konumuzla ilgili uluslararası firmalarla devamlı diyalog ve çalışma içerisin dedir. En son yenilikleri ülkemizde gerçekleştirme bilgi,beceri ve gücüne sahiptir. Faaliyetimizle ilgili konuları en uygun fiyatla en kısa sürede, en güvenilir şekilde gerçekleştirmeyi arzu ediyorsanız, hizmetinize hazırız.

Çalışmalarınızda başarılar diler, saygılarımızı sunarız…

TERMOBİLİM Rezistans Sanayi