Silikon Esnek Rezistanslar

silikon1

silikon2

silikon3

silikon4

Silikon Esnek Rezistanslar

FLEXIBLE REZİSTANS ısıtılması gerekn parçaların üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılmaktadır.İstenen ebatlarda itahal ve yerli olarak imal ediklebilmektedir.

KULLANIM ALANLARI
FLEXIBLE REZİSTANS ısıtılması gereken parçaların üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılmaktadır.İstenen ebatlarda itahal ve yerli olarak imal ediklebilmektedir.Makine kalıpları, tezgah ısıtma, çimento silosu ısıtma, eliptik yüzeyleri ısıtma, üzerine delik açılmadan ısıtılma yapılması gereken bir çok alanda, sıcak bekletme sistemlerinde.
TEKNİK ÖZELLİKLER
FLEXIBLE REZİSTANS ısıtılması gereken parçaların üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılmaktadır.İstenen ebatlarda itahal ve yerli olarak imal ediklebilmektedir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
FLEXIBLE Rezistanslar özel üretim olarak müşeterilerimiz isteği üzerine belitmiş olduğu ölçülerde kişiye özel imalat yapılmaktadır.Isıtılmak istenen parçanın yüzeyine yapıştırılır. En çok çaşılışma sıcaklıkları 300 C geçmemelidir. Üretimde ölçü sınırlaması yoktur.En küçük ölçü 300 Cm2  den hesaplanmaktadır. Ürünlerin belirtilen yerlerine delik, kıvrım, çıkıntı olabilir ve bütün geometrik şekillerde üretimi mümkündür.Ürün birim fiyatı Cm2  üzerinden hepsalanmaktadır.Ürünlerin üzerinde isteğe göre belirli güçlerde micro termostat ile ısı kontrolleri yapılabilmektedir.

Güç sınırını aşan modellerde termoelemanlı ısıkontrolü  hassan ısı konrol sistemleri uygulamaları yapılabilmektedir.